Революція в сфері охорони здоров’я Італії: вартість медпослуг буде варіюватися, виходячи з доходів резидентів

Влада країни диференціюють витрати італійців на медобслуговування, оцінивши загальний дохід і число членів їх сімей. Об этом сообщает fatal-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Незабаром вартість медичних талонів на отримання медпослуг (ticket sanitario) в Італії буде визначатися виходячи з «еквівалентного доходу сім’ї». Нововведення включено в перший проект закону, підготовленого в міністерстві охорони здоров’я під керівництвом міністра Роберто Сперанца. Новий закон розроблений з метою реалізації принципів справедливості при доступі резидентів країни до медичного обслуговування.

Отже, вартість медичних талонів, що дозволяють отримати медичне обслуговування, буде встановлюватися на основі конкретних критеріїв, зазначених у законопроекті. Участь громадян у витратах держави на охорону здоров’я буде диференціюватися в завосомості від доходу, виробленого сімейної одиницею, і числа утриманців в ній.

Також при підрахунках буде враховуватися наявність в сім’ї хронічних або рідкісних захворювань або інвалідностей або приналежності до соціально захищеним категоріям громадян.

Нововведення повинні вступити в силу з 31 березня 2020 року.

Читайте також: Самотність української жінки в Італії


Джерело статті: “https://ukr-space.com/news/101268”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя