Службовці академії медичних наук погоріли на хабарі


Як повідомили у прес-центрі СБУ, керівників відділення одного з інститутів Національної академії медичних наук, які вимагали кошти з пацієнтів за проведення операцій, викрила у Києві Служба безпеки України.

Оперативники спецслужби встановили, що службовці державного медичного закладу систематично отримували гроші від громадян, які проходять лікування або потребують іншої медичної допомоги. ʺЕскулапиʺ, використовуючи своє посадове становище, організували механізм поборів з пацієнтів, які готуються до важких операцій із трансплантації органів. За попередню консультацію вони ʺбралиʺ 3 тисячі гривень, за хірургічні втручання та проведення операцій суми становили від 20 до 50 тисяч доларів США. Об этом сообщает cripo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Під час проведення санкціонованих слідчих дій правоохоронці затримали у Києві організатора протиправної схеми під час отримання чергової неправомірної винагороди у розмірі 20 тисяч американських доларів. У робочому кабінеті фігуранта справи виявили ще понад 60 тисяч доларів США.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх задіяних у протиправному механізмі осіб. Наразі планується оголошення фігурантам справи повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Тривають слідчі дії.

Операція проводилась спільно із прокуратурою м. Києва та Державною службою фінансового моніторингу.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/sluzhbovtsi_akademii_medychnyh_nauk_pogorily_na_habari_327585.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя